Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Діяльність Ради Студентів

Діяльність Ради Студентів історичного факультету представлена наступними комітетами.

Культурно – мистецький комітет (КМК)


Основні напрямки роботи: організація культурно-розважальних заходів для студентів та викладачів історичного факультету.
Діяльність комітету націлена на підвищення рівня культурної освіти студентів та піклування про затишок і комфорт на факультеті, підтримання атмосфери натхнення і творчого погляду на історичну науку.
Головна мета комітету - забезпечення всіх умов для відпочинку та дозвілля студентів.

Культурно - мистецький комітет традиційно організовує такі свята як: «День першокурсника», «День факультету», завжди бере активну участь у підготовці до щорічного змагання серед факультетів ДНУ – «Кубок ректора». До новаторських заходів, проведених на факультеті належать: «Доцент vs Студент», «Літо історика», різноманітні кінопокази, фотоконкурси, тренінги.

Соціальний комітет


Основні напрямки роботи: допомога соціально незахищеним групам студентів, матеріальна та речова допомога дитячим будинкам, притулкам для тварин тощо.  Одним з найголовніших завдань комітету є поширення інформації та проведення заходів спрямованих на популяризацію здорового та активного способу життя.

Проведення заходів є ключовою складовою соціального комітету. За останні роки на факультеті відбулися зустрічі з учасниками АТО, збір коштів на благодійність, проведення опитування у двохсот людей щодо їх відношення до людей хворих на СНІД та здача крові на їх підтримку. Соціальний комітет не обмежується у своїй діяльності стінами факультету. Так минулого року він брати участь в міському флешмобі «Знай та живи».

 

Навчальний комітет


Основні напрямки роботи: моніторинг навчального процесу на факультеті та контроль нарахунку додаткових балів за загальноуніверситетською та факультетською системами. Діяльність комітету спрямована на налагодження діалогу між викладачем та студентом, вирішення можливих конфліктів між ними, покращення освітнього процесу, стимулювання студентів до навчання.

Заходами навчального комітету можуть стати зустрічі з викладачами і студентами (задля вирішення конфліктів між ними, наприклад), допомога старших курсів молодшим у навчанні (як у формі позауніверситетського спілкування, так і певні тренінги чи лекції, що можуть бути прочитані старшокурсниками) тощо.

 

Комітет по роботі зі студентами


Основні напрямки роботи: піклування про студентів та створення для них належних умов для комфортного навчання та особистісного розвитку. Напрями діяльності комітету: допомога першокурсникам у адаптації до навчального процесу та суспільного життя студентства, ознайомлення студентів з їх правами та обов'язками, можливостями та перспективами особистісного росту і розвитку, створення комфортних умов для навчання та активної участі студентів у суспільному житті, спонукання студентів до активної громадської та студентської позиції, профорієнтаційна робота, налагодження дружніх відносин між студентами факультету.

Заходи, якими займається комітет: посвята першокурсників, просвітницькі зустрічі, музичні вечори, та інші заходи, які сприяють зміцненню дружніх стосунків між студентами Історичного факультету та підвищенню рівня їх грамотності в плані своїх прав, обов’язків та перспектив.

 

Спортивний комітет


Основні напрямки роботи: сприяння популяризації фізичної культури та спорту, здорового способу життя, організація та проведення спортивних заходів, змагань серед студентів і викладачів історичного факультету, спонукання студентської молоді, аспірантів, викладачів, співробітників вищого навчального закладу до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання фізичних і морально-вольових якостей, підвищення рівня професійної готовності, соціальної активності, формування збірних команд з видів спорту на факультеті та забезпечення їх участі у спортивних змаганнях.

Традиційні заходи комітету: факультетські змагання з настільного тенісу, футболу, бадмінтону, армрестлінгу.

 

 

Патріотичний комітет

Основні напрямки роботи: створення умов для розвитку громадянської активності студентської молоді університету, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості в університеті відповідно до її інтересів та можливостей, розробка і реалізація ідей активних студентів в заданому напрямку, проведення заходів з метою популяризації національної культури, донесення актуальної історичної інформації з метою зацікавлення студентів в історії своєї країни, поширення серед них інформації про історичний гурток на факультеті для збільшення учасників та розширенні кола досліджуваних проблем.


Більшість заходів комітету прив’язані до загальноукраїнських свят: Дня вишиванки, Дня захисника України тощо.

 

 

Науковий комітет

Основні напрямки роботи: підтримання та всебічне сприяння розвитку науки на факультеті, розповсюдження різного роду наукової інформації серед студентських мас,  поглиблення зв'язку факультетської науки з освітнім процесом, проведення науково-освітніх та науково-популярних заходів на факультеті (лекції, конференції, наукові читання, інтелектуальні ігри тощо).

 

 

У результаті цьогорічної діяльності комітету було створено науковий медіа проект «Етажерка» (у співробітництві з прес-службою ІФ), студенти-історики взяли участь у науковому фестивалі «Ніч Науки», організовано багато відкритих лекцій, олімпіад, змагань, наукових читань тощо.

 

Прес-служба 


Основні напрямки роботи: висвітленння наукових, культурних, соціальних та ін. заходів студентів і викладачів історичного факультету, робота сторінок факультету у соц.мережах, ведення фото – відеозйомок (студентське телебачення «IstFak.TV»).

 

 

Комітет фандрайзингу та зовнішніх зв`язків

Основні напрямки роботи: генерація ідей для залучення коштів, створення постійної партнерської бази для підтримки заходів та діяльності РС ІФ, а також коштів на облаштування поверхів факультету, винагород за відмінне навчання тощо.

Результати діяльності: спонсорська підтримка усіх культурно-мистецьких та науково-популярних заходів на факультеті, зв’язки з багатьма спонсорами – регулярна співпраця.

 

Comments:

JoomShaper