Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Заходи у листопаді

На цьому тижні студентська рада ІФ потішила свій улюблений факультет низкою заходiв на честь Міжнародного Дня студента. 
Для любителів приємно і активно провести вільний час, спорткомітет ІФ організував турнір з гри в настільний теніс, де студенти змогли довести свою майстерність у боротьбі за перше місце серед 1-5 курсів.Турнір пройшов у дружній атмосфері, переможці отримали грамоти та багато смачних призів.

 

Наступного дня у цей святковий тиждень вже культурно-мистецький комітет здивовував заходом нового формату - тренінг "СЕСІЯ - СКЛАСТИ І ВИЖИТИ: КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЙ" для студентів 1-2 курсів ІФ. Новобранці мали змогу особисто ознайомитися з усіма жахами і подекуди навіть приємними сторонами сесії, отримати корисні поради та шалену підтримку від старшокурсників.
Кінець тижня ознаменувався невеличким презентом у вигляді роздачі безкоштовних наліпок, спеціально виготовлених РС ІФ на честь професійного свята молоді. 
Оргкомітет студентського самоврядування ІФ вдячний студентам за такий жвавий відгук на всі святкові ініціативи цього тижня, бажаємо всім гарного настрою та вдалого старту сесії вже майже через місяць!

Comments:

JoomShaper