Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

День відкритих дверей

Кажуть, історія схожа на спіраль, бо всі події повторюються знов і знов. Однак якщо ви були 10-го грудня на дні відкритих дверей, і зайшли до історичного факультету, зрозуміли б, що історія подібна високій горі. Чому? Тому що завжди на висоті.


У неділю в ДКС ДНУ прийшло багато бажаючих подивитися на те, як факультети всього університету представляють своє «ремесло». Можливо навіть хтось зробив вибір щодо своєї майбутньої спеціальності після побаченого.
Але як історики звертали на себе увагу у такому конкурентному середовищу, де кожен факультет хоче показати себе з кращої сторони? Все дуже просто: вони змогли навести справжній фурор своєю презентацією щодо спеціалізації. Неменше людям запам’яталися безкоштовні наклейки із зображенням логотипу історичного факультету. І звісно ж, ще був великий козир у рукаві. Можна було побачити справжнього лицаря: шолом, щит та сокира – все, що потрібно для незабутньої фотографії.
Гарна новина. За істориками дозволено не лише спостерігати, є можливість стати частиною цієї великої сім’ї. В. Ключевський писав: «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам із минулого». Якщо ти бажаєш стати світлом, і не знаєш, що допоможе тобі запалювати всесвіт - історичний факультет чекає на тебе. Прагнеш пригод? Є нездійснені мрії? Хочеш бігти? Так-так, хочеш бігти? Тобі теж сюди. Історичний факультет не стоїть на місці. Він пропонує щось більше – бути на висоті.

 

Comments:

JoomShaper