Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

РС у новому семестрі

28.02.2018 р. відбулося перше засідання Ради Студентів історичного факультету у новому навчальному семестрі. На засіданні було обговорено безліч питань, щодо роботи комітетів. 
З впевненістю можна стверджувати, що команда РС ІФ в котрий раз готова дивувати студентів своїми ідеями та заходами, та всі вони підійдуть для людей з різними вподобаннями. 
Очільники комітетів РС ІФ працьовиті, щирі та завжди готові до спілкування, вони повністю віддаються своїй справі та рідному факультету.
На даний момент відкрите питання, який з комітетів почне вражати першим. Але не виникає сумнівів, що хлопці та дівчата з нетерпінням чекають миті, коли зможуть продемонструвати нам свої ідеї.

Comments:

JoomShaper