Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Між театром та екскурсією: як студенти оживили історію Дніпра

24 червня студенти історичного факультету провели екскурсію для дітей та батьків з БФ «Даруємо радість». І ця екскурсія мала дуже незвичайний формат. Студенти-історики перевдяглися у історичні костюми і виконували ролі персонажів, з якими пов’язана минувшина нашого міста.

 

Тут екскурсанти могли зустріти і монаха, який оспівував козацьку звитягу, і Катерину ІІ, яка розповідала про свій проект колонізації Південного краю, і родину Фабрів, яка чимало зробила для розбудови інфраструктури нашого міста, і Олександра Поля, промисловця, колекціонера, мецената, і Дмитра Яворницького, на честь якого було названо головний проспект нашого міста і який зробив чималий внесок у дослідження та популяризацію історії козацтва.

Студенти підіймали болючі питання передатування міста, перейменування вулиць, ролі професійних істориків у донесенні інформації про минуле до громади Дніпра.

«Цей захід був для нас дуже важливий, оскільки ми проводили екскурсію одразу після іспиту з педагогічної майстерності в університеті, отже, ми мали можливість перевірити свої знання на практиці. Як показав досвід – всі лишилися задоволені: і екскурсанти, і студенти-історики!» - зазначив студент-історик, один з організаторів заходу Гліб Стрижко.

Загалом організація екскурсії біла здійснена силами студентів другого та третього курсів: Вікторії Фролової, Марини Ткаченко, Віталія Харченка, Ангеліни Буланової, Андрія Чернишова, Альвіни Харченко та Гліба Стрижка.

«Ми дуже вдячні студентам історичного факультету за те, що проводять саме такі захопливі та театралізовані екскурсії, адже саме такий формат є найбільш цікавим для дітей та дорослих. Інформація сприймалася дуже легко, а очі дітей горі від топлення екскурсоводами.» - говорить Ольга Шелест, директор благодійного  фонду «Даруємо радість».

Сподіваємося, ця екскурсія – лише «перша ластівка» заходів подібного формату.

Comments:

JoomShaper