Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Нагородження істориків з нагоди Дня молоді

23 червня в Управлінні молоді і спорту Дніпропетровської обласної адміністрації відбулося нагородження активістів з нагоди Дня молоді. Серед нагороджених була рекордна кількість представників історичного факультету ДНУ імені Олеся Гончара.

Була відзначена робота студента четвертого курсу Владислава Мельнічука, чий проект молодіжного хабу «Дніпро» здобув перемогу у конкурсі на фінансування міських ініціатив.

 

Серед творців молодіжних відкритих просторів також відзначилися студенти третього курсу Гліб Стрижко та Ірина Селезньова, засновники проекту «Кузня української інтелігенції» - освітньої платформи у гуртожитку № 2 Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. За активну діяльність з популяризації науки відзнаку здобула доцентка кафедри всесвітньої історії Валерія Лавренко. Серед нагороджених були і голови Ради Студентів історичного факультету – Ярослав Таранущенко  (2016-2017 рр.) та Марина Нефьодова (2017-2018 рр.)

Отже, серед близька 50 нагороджених було аж 6 істориків! І це є чудовим підсумком громадської роботи факультету за рік. Але, наш факультет аж ніяк не збирається зупинятися на досягнутому, попереду у нас великі проекти! От тільки «робочих рук» не вистачає. Тому чекаємо на поповнення серед першокурсників!

Comments:

JoomShaper