Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Листопадові зустрічі із школярами кафедри всесвітньої історії

 

          У листопаді цього року викладачі кафедри всесвітньої історії та студенти історичного факультету взяли участь у двох зустрічах із школярами Дніпра.

        21 листопада 2017 р. у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи доцент кафедри  А. Г. Венгер  взяв участь у міській учнівській конференції "Гідність і свобода українського народу - вияв європейської ідентичносі", яка відбулась у НВК №131.

 

       У заході взяли участь учні 58 шкіл Дніпра, які презентували власні дослідження за різними темами, присвяченими Революції Гідності. А. Г. Венгер виступив перед школярами, учителями та гостями заходу,  говорив про важливість осмислення заданої проблематики науковцями істориками. Він запросив учнів відвідати історичний факультет  університету, щоб познайомитись з із студентами, викладачами,  та налагодити співпрацю у науково-пошуковій діяльності, і, можливо, обрати свій подальший шлях у професію історика.

         27 листопада доцент кафедри О. М. Каковкіна разом із студентами 4 курсу історичного факультету, де викладачі кафедри є кураторами, відвідали НВК 37. Зустріч допомогла організувати вчитель історії В. В. Золотарьова - випускниця кафедри, колишня її аспірантка. О. М. Каковкіна розповіла старшокласникам загальну інформацію про факультет, а от студенти поділилися своїми враженнями про вступ, навчання, студентське життя. Цікавими та емоційними були виступи Артема Кравченка, який є головою студентської ради університету, а також Діани Колосовської, Юлії Сорочинської, Павла Уткіна. Кожен сказав про особистий шлях на факультет, його місце у житті, про вибір, щодо якого ніколи не жалкували. В. В. Золотарьова із своїми учнями вже були раніше гостями факультетського заходу, тому сподіваємось, що ця зустріч зміцнить зв’язки із школою, зумовить нові ідеї для співпраці.

       

Comments:

JoomShaper