Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Навчальна архівно-музейна лабораторія «Музей історії ДНУ ім. О. Гончара»

Офіційно музей засновано згідно наказу ректора В.І. Моссаковського від 30 березня 1968 р. В його основу була покладена колекція доцента Я. Г. Рубіна, що створив у 1950 р. навчальний історичний музей.

В залі музею представлено близько 250 експонатів. Його експозиція розповідає про історію університету від початку заснування університету у 1918 р. та аж до сьогодення.

Музей має власний архів, де зберігаються пам'ятні документи, фотографії, пов'язані з історією розвитку університету, а також наукові праці та особисті речі видатних дослідників ДНУ. У фондах музею нараховується більше ніж 8 000 одиниць матеріалів і постійно поповнюються.

Музей займається просвітницькою роботою, ознайомлюючи з історією університету наших студентів, абітурієнтів, гостей з інших вузів, офіційних осіб держави, представників закордонних делегацій, та звичайних відвідувачів нашого музею. Експозиція та фонди музею застосовуються для написання наукових праць, а також для підготовки фахівців у галузі гуманітарних наук.

 

Музей розташовано за адресою:

 м. Дніпро, площа Шевченка, 1, Палац студентів імені Ю. Гагаріна ДНУ ім. Олеся Гончара (парк ім. Т. Г. Шевченка)

 

Керівництво

На теперішній час, музей очолює магістр історії Дудко Владислав Олексійович.

Comments:

JoomShaper