Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Вибіркові навчальні дисципліни

Навчальні програми

Світові міграційні процеси

Історія українського міста_

Зовнішня політика України

Історія зовнішньої політики України

Анотації курсів

«Соціальна історія України ХVIII – ХІХ ст.»

Спецкурс “Південноукраїнський фронтир: козаки і татари

«Історія України»,  «Історія української культури»

«Історичне краєзнавство»

«Історія етнічних діаспор в Україні», «Культура народів Європи» , «Гендерна історія Європи новітнього часу», «Тоталітаризм та його альтернативи у світовій історії», «Історія культури Стародавнього світу», «Соціальна історія країн Європи та Америки нового часу», Економічна історія Скандинавських країн, «Історія європейської ментальності», «Історія Польщі», Історія світових міжнародних організацій (заочна форма навчання)

«Гендерна історія Європи новітнього часу», «Тоталітаризм та його альтернативи у світовій історії», «Історія культури народів Європи», «Історія культури Стародавнього світу», «Мережеві технології в сучасній історичній освіті»,  «Інформаційний простір вчителя-історика», «Основи дистанційно-професійної комунікації вчителя історії», «Соціальна історія Європи та Америки нового часу», «Економічна історія Скандинавських країн», «Історія Польщі», Історія світових міжнародних організацій, «Історія етнічних діаспор в Україні», «Історія культури народів Європи», «Історія європейської ментальності», Історія світових міжнародних організацій (денна форма навчання)

 

 

 

Comments:

JoomShaper