Відкрита лекція професора Д. В. Архірейського у Книгарні Є на тему: Махновщина: міфічна та реальна.
Модератор дискусії - студентка другого курсу Анна Загорулько
Студентка історичного факультету Катерина Ватульова на молодіжному освітньому проекті з питань історичної пам'яті (Республіка Польща).
Прогулянка Краковом
Журналіст аматорського телебачення Істфак.ТВ бере інтерв'ю у декана історичного факультету проф. С. І. Світленка
Театралізоване семінарське заняття професора С. Й. Бобилєвої з історії країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу за темою: |Американська революція. Сценка - Засідання Континентального конгресу

Мар’їна Людмила Миколаївна

 

Старший лаборант кафедри східноєвропейської історії, заслужений працівник ДНУ імені Олеся Гончара.

Народилася в 1959 р. у м. Дніпро (Дніпропетровську). З 1976 р. працює на посаді лаборанта, а з 1979 р. – старшого лаборанта кафедри СРСР та УРСР (з 1992 р. – російської історії, з 2014 р. – східноєвропейської історії).

         У 1982 р. закінчила економічний факультет Дніпропетровського державного університету. Починаючи з 1993 р. – незмінний заступник голови профбюро історичного факультету.

         Упродовж багатьох років  неухильно працює у сфері забезпечення навчальної й наукової роботи історичного факультету.  У 1995-2015 рр. брала активну участь у розробці держбюджетних тем: «Українське національне питання в Російській імперії та СРСР (1995-1997 рр.)»; «Державницькі ідеї в українській суспільно-політичній думці кінця ХІХ – ХХ ст.» (1998-2003 рр.); «Радянська державність в Україні: пріоритет і особливості розвитку у ХХ ст.» (2003-2005 рр.); «Суспільно-політичні та національно етнічні процеси в Російській імперії і СРСР у ХVІІІ – ХХ ст.» (2007-2009рр.)»; «Суспільно-політичні та соціокультурні процеси в Росії та СРСР у ХІХ – ХХ ст.» (2013-2015 рр.).

         Нагороди:

У 1982 р. за якісне виконання своїх обов’язків була занесена на Дошку пошани історичного факультету. У 2010 р. удостоєна почесного звання «Заслужений працівник ДНУ імені Олеся Гончара». Неодноразово нагороджувалася грамотами Дніпропетровського національного університету  за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, ініціативу та дисциплінованість.

Comments:

JoomShaper